Tworzenie i projektowanie stron internetowych

CW dzisiejszych czasach każda firma, która chce zaistnieć w szerszej świadomości potencjalnych klientów powinna mieć stronę internetową. Liczba użytkowników online rośnie z każdym rokiem, a dobra strona WWW gwarantuje, że część z tych użytkowników trafi właśnie na Twoją witrynę.

Jak stworzyć stronę internetową?

U nas zajmuje się tym dedykowany, interdyscyplinarny zespół, który zajmuje się nie tylko projektowaniem stron internetowych, ale także ich pozycjonowaniem. Tworzenie strony internetowej obejmuje:

  • indywidualny projekt graficzny
  • wdrożenie lub przeniesienie contentu na nową stronę
  • audyt strony internetowej
  • optymalizacja słów kluczowych
  • optymalizacja poprawności działania strony pod względem przyjazności dla użytkownika i dla wyszukiwarki

Strony internetowe tworzymy w oparciu o języki programowania, takie jak HTML5, CSS3, JavaScript, PHP czy TypoScript.

Jakie korzyści wynikają z nowej strony internetowej?

Przede wszystkim nowoczesna strona WWW, taka która będzie łatwa i przejrzysta dla użytkownika, szybka w ładowaniu, responsywna i zoptymalizowana pod kątem SEO, może stać się głównym narzędziem do wzrostu Twoich celów biznesowych. Przykładowo 80% badanych osób twierdzi, że niechętnie ponownie odwiedzi witrynę, która ma problemy z wydajnością. To dlatego tak ważne jest, aby strona była odpowiednio zoptymalizowana.

Bądź widoczny w internecie! Pomożemy Ci zwiększyć sprzedaż za pomocą nowoczesnej i responsywnej strony internetowej - Napisz do nas, wypełniając formularz kontaktowy.

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dlatego rzeczywisty koszt różni w zależności od złożoności projektu, oczekiwań i celów klienta i innych szczegółów. Jeśli mówimy o stronie z dedykowaną grafiką, to koszt nowej strony zaczyna się od 5000 zł, natomiast opartą o szablon graficzny od 3000 zł. Napisz do nas i otrzymaj indywidualną wycenę!

Co wchodzi w usługę tworzenia strony internetowej?

Koncepcja nowej strony wraz z rekomendacjami optymalizacji SEO i UX
Stworzenie autorskiego projektu graficznego wraz z jego pełnym wdrożeniem na wybranym systemie CMS (np. Wordpress)
Szkolenie z obsługi CMS
Optymalizacja SEO
Inne dopasowane pod klienta usługi

Co powinna zawierać strona internetowa?

Przede wszystkim każda istniejąca już strona internetowa ma podstawową strukturę, która jest znana i lubiana przez użytkowników. Dobrze zaprojektowana strona ma przyjazny interfejs, tzw. user experience. Profesjonalna strona WWW musi być responsywna, zdobywać ruch z wyszukiwarki oraz odpowiadać na potrzeby użytkowników.

Tworzenie stron internetowych realizujemy w miastach: