Tworzenie i projektowanie sklepów internetowych

Sklep e-commerce, nazywany też sklepem internetowym to strona internetowa, która zawiera wszystkie sprzedawane przez Ciebie produkty. Sprzedaż online w Polsce niezwykle szybko się rozwija - już 71% nabywców robi zakupy przez internet, a ta liczba wciąż rośnie!

Dobrze zrobiony sklep e-commerce musi się wyróżniać łatwą i przejrzystą obsługą dla użytkownika oraz odpowiednio zoptymalizowanym contentem pod wyszukiwarkę. Nasz dedykowany zespół webdeveloperów, specjalistów SEO i grafików przygotowuje dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta sklep e-commerce. Dzięki temu Twój sklep będzie stale zwiększał widoczność w wyszukiwarce, co przełoży się na sprzedaż produktów online.

Jak zbudować sklep internetowy?

Używamy najnowocześniejszych platform, takich jak Woocommerce, PrestaShop, IdoSell Shop, Shoper i innych, w zależności od wymagań i potrzeb klienta. Wybieramy takie rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najkorzystniejsze i przełoży się na efekty sprzedażowe.

Ty również możesz sprzedawać online - skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zaprojektować i utworzyć Twój sklep internetowy.

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje stworzenie sklepu internetowego?

Cena różni się w zależności od złożoności danego sklepu internetowego oraz ilości podstron. Każdy projekt tworzymy indywidualnie, w zależności od wielkości danego zlecenia oraz potrzeb samego klienta. Od jakiej kwoty zaczyna się wycena sklepu internetowego z dedykowaną grafiką? Jest to koszt min. 8000 zł, natomiast sklep oparty o szablon graficzny od 6000 zł. Napisz do nas i otrzymaj indywidualną wycenę!

Ile trwa budowa sklepu internetowego?

Budowa sklepu internetowego trwa minimum 45 dni. Czas realizacji zależy od ilości podstron, produktów oraz wielkości projektu, a także indywidualnych założeń z klientem.

Jakie działania obejmuje proces budowy sklepu internetowego?

Postawienie od nowa sklepu lub przebudowa obecnego.
Przeniesienie wszystkich produktów i treści ze starej strony
Budowa sklepu w oparciu o najnowocześniejsze platformy - wybór uzależniamy od potrzeb klienta. Możemy stworzyć sklep oparty na rozliczaniu abonamentowym lub Open Source.
Audyty SEO i jego wdrożenie

Tworzenie sklepów internetowych realizujemy w miastach: