Pozycjonowanie lokalne stron w Google

Działasz lokalnie? Chcesz dotrzeć do potencjalnych klientów w swojej okolicy? Zadbaj o widoczność swojej strony w wyszukiwarce Google!

Jednym ze sposobów na osiągnięcie wysokich pozycji w Google, jest zastosowanie strategii pozycjonowania lokalnego. Polega ona na na wyświetlaniu potencjalnym konsumentom informacji związanych z miejscem, w którym znajdują się w danej chwili. SEO lokalne ma szczególne znaczenie na rynku usług, ponieważ korzystając z podpowiedzi wyszukiwarki, internauci zbierają dane dotyczące restauracji w pobliżu, repertuaru kin, godzin funkcjonowania lokali usługowych itd.

Wdrożenie strategii pozycjonowania lokalnego to skuteczny sposób na zwiększenie widoczności strony internetowej w organicznych wynikach wyszukiwania Google. Wówczas użytkownicy mogą łatwiej znaleźć firmową witrynę, a następnie ją odwiedzić.

W Kompan.pl specjalizujemy się kompleksowym pozycjonowaniem serwisu. Nasze działania rozpoczynamy od przeprowadzenia szeregu audytów i przygotowania strategii SEO. Wdrażamy rekomendowane zmiany w kodzie strony, tworzymy wartościowy content i zajmujemy się link buildingiem.

Chcesz dowiedzieć się jak możesz rozwinąć swój biznes lokalnie? Wypełnij formularz kontaktowy, a my wrócimy do CIebie z odpowiedziami!

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie lokalne jest również procesem długotrwałym i wymagającym profesjonalnego podejścia, dlatego oczywistym jest, że jego koszt może się różnić w zależności od zakresu działań i konkurencyjności branży. Ceny mogą zaczynać się od 1000 zł netto mies. Zapoznaj się z naszą ofertą:
https://kompan.pl/uslugi/seo/pozycjonowanie-lokalne/

Dla kogo jest pozycjonowanie lokalne?

Jeśli działasz lokalnie i chcesz dotrzeć do potencjalnych Klientów ze swojej okolicy, to pozycjonowanie lokalne jest dla Ciebie. Pozycjonowanie lokalne jest najczęściej wykorzystywane przez firmy z branży gastronomicznej, usług zdrowotnych, kosmetycznych i rozrywkowych, pomocy drogowej etc.

Jakie zalety ma pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie lokalne ma wiele zalet, do których możemy zaliczyć m.in.:
- dotarcie do klientów, którzy znajdują się w określonej lokalizacji
- wyprzedzanie konkurencji
- lepsze ukierunkowanie na konkretnego Klienta
- dostosowanie strony pod wyszukiwanie głosowe
- niższe koszty finansowe (zwłaszcza w mało konkurencyjnej branży)

Usługi pozycjonowania lokalnego realizujemy w miastach: