Pozycjonowanie stron internetowych w Google

Pozycjonowanie, w skrócie SEO, jest elementem strategii marketingu internetowego i polega na przewidywaniu reakcji wyszukiwarek internetowych na zapytania użytkowników i użytych przez nich słów kluczowych. Widoczność Twojej strony w sieci i wysokie wyniki wyszukiwania to absolutna konieczność, aby móc pozyskiwać nowych klientów. Odpowiednio zaplanowana strategia SEO to gwarancja zwiększenia ruchu na stronie, a w rezultacie – pozyskania nowych klientów.

W ramach działań SEO, zespół specjalistów pracuje nad całym serwisem, zaczynając od kodu strony przez tworzenie wartościowych treści po działania linkbuilding. Przeprowadzamy również kompleksowy audyt strony, poprawiamy jakość witryny zgodnie z wymogami wyszukiwarki Google, a także prowadzimy kompleksowe działania content marketingowe z wykorzystaniem naszych autorskich rozwiązań.

Dlaczego warto inwestować w SEO?

Skutecznie prowadzone działania pozycjonerskie przyczyniają się m.in. do:

  • zwiększenia widoczności witryny w wyszukiwarce Google
  • zwiększenia ilości fraz kluczowych w TOP3 i TOP10, na które widoczny jest serwis
  • zwiększenia wartościowego ruchu na stronie internetowej
  • uatrakcyjnienia prezentacji oferty poprzez publikację wartościowego contentu
  • pozyskiwania nowych klientów i zwiększenia sprzedaży

Chcesz dowiedzieć się jak możesz rozwinąć swoją działalność w Internecie? Wypełnij formularz, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Pytania i odpowiedzi

Kiedy można oczekiwać efektów pozycjonowania?

Nowoczesne pozycjonowanie opiera się na linkowaniu organicznym oraz tworzeniu unikalnych i wartościowych treści. To samo w sobie jest dziś trudniejsze, więc na wyniki zwykle czeka się długo. Nie jest możliwe podanie dokładnego czasu, ale obecnie minimalny czas oczekiwania na efekty pozycjonowania wynosi średnio około 3 miesięcy.

Czy można zagwarantować efekty pozycjonowania?

Na efekty pozycjonowania wpływa wiele czynników, ale podstawowym i decydującym o skuteczności pozycjonowania jest jakość wykonywanych działań, dlatego warto jest zawsze skorzystać z wiedzy pozycjonera. Oczekiwany rezultat pozycjonowania można zagwarantować tylko wtedy, gdy mamy przemyślaną strategię i działamy w sposób systematyczny.

Czy pozycjonowanie to proces jednorazowy?

Zdecydowanie nie. Pozycjonowanie jest procesem wieloetapowym, wymagającym ciągłej analizy czynników zewnętrznych i wewnętrznych: przede wszystkim wymaga cierpliwości, regularnego badania i sprawdzania prowadzonych działań i efektów oraz ciągłej optymalizacji.

Usługi pozycjonowania realizujemy w miastach: